Salı, Eylül 26, 2023
Ana Sayfa Haber İzmir Valisi Toprak’ı ziyaret ettik

İzmir Valisi Toprak’ı ziyaret ettik

İzmir Şehit Aileleri, İnsan Hakları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hatice İşbilen, dernek üyeleri Turgut Yıldız, Cemal Yeşilyurt, Makbule Deşik, Gülçin Altıncı, Fatma Balıkçı ile birlikte İzmir Valisi Mustafa Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Toprak’ı ziyaret etmekten mutlu olduklarını belirten Dernek Başkanı İşbilen, “Geçmiş yıllarda şehitlerimiz için bir albüm yapılmış fakat bu albüm güncelliğini yitirmiş durumda. Derneğimize kayıtlı şehitlerimiz için güncel bir albüm yapmak istiyoruz. Valimizden de bu konuda yardım talep ettik” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Toprak, “Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi ilelebet payidar kılmak için canlarını, kanlarını seve seve ortaya koyan o değerli şehitlerimiz ve ailelerimiz bizim için çok önemli. Devletimizin bize verdiği yetkiler doğrultusunda sizlerin en ufak sıkıntılarını dahi gidererek rahat, huzurlu bir yaşam sürmeniz için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz” dedi. Vali Mustafa Toprak hemen ardından dernek yönetiminin talebi konusunda ilgili ve vali yardımcısına talimat vererek konunun bir an önce incelenerek, gereğinin yapılması talimatını verdi.

İLİŞKİLİ HABERLER

GÜNCEL HABERLER

- Advertisment -